ציוד רכיבה
 
:עקבו אחרינו ב

סקירה: WHISPERDRIVE - הטריינר השקט

ה-WHISPERDRIVE של חברת JET BLACK הוא טריינר חדשני שמציע חיבור קל ופשוט לכל סוגי האופניים ומבטיח פעולה חרישית. אבל הוא לא זול...

חברת JET BLACK מייצרת רכיבים לאופניים משנת 1996, ואף שהיא מהפחות מוכרות לרוכבים הישראלים, יש לה קו מוצרים מעניין הכולל לא פחות מ-7 סוגי טריינרים ברמות שונות. ה-WHISPERDRIVE הוא הטריינר היקר בהיצע של החברה – בזכות טכנולוגיית חיבור חדשנית לאופניים.

jet black-whisper drive

הפרטים הקטנים

ה-WHISPERDRIVE ("הנעה חרישית" בתרגום חופשי), מאפשר לבצע אימון ביתי על האופניים - ולא משנה מהו סוגם. חיבור האופניים לטריינר דורש לוותר על הגלגל האחורי של האופניים ולהתקין על ציר הטריינר קסטה תואמת למערכת ההילוכים של האופניים (יש לרכוש את הקסטה בנפרד). הטריינר מאפשר חיבור אופניים עם מגוון סוגים ומידות של צירים אחוריים (מ-9X135 סטנדרטי ועד 12X142 מעובה). מנגנון ההתנגדות של הטריינר מבוסס על מגנטים ומסוגל לייצר לרוכב התנגדות של עד 1200 וואט. היתרון הגדול של הוויתור על הגלגל האחורי הוא ביכולת להתאמן עם אופני כביש, הרים או עיר עם כל סוגי הגלגלים, ללא צורך להחליף צמיג וללא תורך להגביה את החלק הקדמי של האופניים. הטריינר מצויד בשלט המוצמד בקלות לכידון ומאפשר לרוכב לקבוע את ההתנגדות לדיווש. ניתן לרכוש את המתקן גם עם מנגנון פריילוף ייעודי לקסטות של קמפניולו, והוא מתאים ל-10 או 11 הילוכים.
עם הטריינר מגיעה אפליקציה הניתנת להורדה ולשימוש בטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד או אייפון אשר באמצעותה ניתן לצפות בנתוני האימון, לנתח את ביצועי הרוכב, לתכנן אימונים, לשתף עם משתמשים אחרים ועוד. את הנתונים משדר המתקן אל הטלפון הנייד או הטאבלט בטכנולוגיית +ANT או בלוטות'.
יתרון נוסף של הטריינר הוא אופי הפעולה השקט שלו המושג באמצעות השימוש במנגנון המגנטי והוויתור על השימוש בצמיג. ה-WHISPERDRIVE נמכר במחיר של 3,500 שקלים, כאשר אל המחיר הזה יש להוסיף את עלות הקסטה המתאימה לאופניים שלכם ומומלץ להוסיף גם מעמד לטאבלט או לטלפון סלולרי המתחבר לכידון.

 whisperdrive trainer

למי הוא מיועד

לכל רוכב כביש או שטח המעוניין לעבות את האימונים ברכיבה בלי לצאת מהבית ומוכן לשלם סכום נכבד עבור הפעולה השקטה והנוחות של חיבור קל בלי צורך להסתבך עם גלגל ייעודי, הגבהת האופניים וכו'. ה-WHISPERDRIVE מתאים גם למכוני כושר ורכיבה באופניים בחלל סגור המעוניינים בכלי יעיל ופשוט לאימון רוכבי אופניים. מבחינתם הוא גם זול יותר ביחס לחלופות המוצעות בשוק.