ציוד רכיבה
 
:עקבו אחרינו ב

קסדת ה-M.I.P.S הראשונה נוחתת בישראל

סנונית ראשונה בארץ למשפחת הקסדות המצוידות בטכנולוגיה מצילת חיים - BELL SUPER R2

מערכת בייקס

על טכנולוגית ה-M.I.P.S מצילת החיים כבר כתבנו בעבר. טכנולוגיה זו שפותחה בשוודיה, מבטיחה לצמצם את הנזק הנגרם לראשו של רוכב אופניים בעת נפילה, ואומצה על ידי מספר יצרני קסדות אופנועים, קסדות סקי ואף קסדות לרכיבת אופניים. יצרנית הקסדות האמריקנית BELL הייתה בין הראשונות לאמץ את טכנולוגיית ה-M.I.P.S, וקסדת ה- SUPER R2 שלה מגיעה לישראל ומשווקת על ידי רשת רוזן ומינץ.

bell super r2 helmet

לפי חברת BELL, ה-SUPER R2 אמורה לקבוע את הסטנדרטים החדשים בהגנה על ראשו של רוכב אול-מאונטיין - לא רק בזכות טכנולוגית ה-M.I.P.S, אלא גם בזכות מנגנון הסנטר המעוגן באופן ייחודי. ה-SUPER R2 מצטרפת למצאי מצומצם של קסדות הרים עם הגנת סנטר נשלפת, והיא היחידה שמאפשרת פירוק מהיר של הגנת הסנטר באמצעות שחרור מהיר ולא בעזרת ברגים. חידוש נוסף בקסדת ה-BELL הוא תוספת ה-ICEdot. כאן מדובר בשירות מסרונים לשעת חירום המשולב בפרופיל הלקוח באתר של BELL. בעזרת קוד הרשום על המדבקה בגב הקסדה, יכול כל קונה לאכסן באתר מידע אישי הכולל סוג דם, רגישות לתרופות ועוד. הקלדת הקוד ושליחתו במסרון למספר הרשום בגב הקסדה, מאפשרת לכל רופא, פרמדיק או נותן עזרה ראשונה אחר, לקבל מידע ראשוני על הרוכב הפצוע במידה והוא חסר הכרה.

יצרניות נוספות של קסדות המצוידות בטכנולוגיית ה-M.I.P.S (ביניהן: LAZER, SCOTT ו-FOX), טרם החלו לשווק את קסדות ה-M.I.P.S שלהן בישראל, אולם מבירור שערכנו עם יבואן FOX בישראל (RIDEFOX), נמסר לנו ששיווק קסדות מלאות מסדרת ה-V של FOX המצוידות בטכנולוגיה הזו - יחל בקרוב.

 

BELL SUPER R2

משקל: 694 גרמים
מידות: S,M,L
פתחי אוורור: 23 בגוף הקסדה ו-4 פתחי אוורור בהגנת הסנטר.
מחיר מחירון: 1,395 שקלים.