ציוד רכיבה
 
:עקבו אחרינו ב

במקום אולר כלים: צמיד של Leatherman

לא אוהבים "לסחוב" את אולר הכלים המתקפל ברכיבות? אולי הצמיד או השעון האלה - הם בדיוק מה שאתם צריכים...

אולר כלים (מולטי-טול) הוא אביזר חובה לכל רוכב, אבל מי שאוהבים לרכוב ללא תיק גב, מכירים את חוסר הנוחות שכרוך בלקיחת כלי המתכת המתקפל לרכיבה. חברת Leatherman המתמחה בייצור כלי עבודה מתקפלים, מציגה פתרון אלגנטי ונוח לנשיאת כל הכלים שאתם זקוקים להם לכל מקום – צמיד מתכת מעוצב.

TreadBlackFront-tile
כבר ראינו כלי עבודה לאופניים בכל מיני תצורות מוזרות, אבל אין ספק שזו אחת המעניינות והמדליקות שנתקלנו בהן – צמיד מתכת אשר כל חוליה שלו כוללת שניים או שלושה לתיקוני חירום. ה-Tread של Leatherman הוא צמיד מתכת אשר בחוליותיו מסתתרים 25 כלי עבודה שונים – החל ממברגים ומפתחות אלן – וכלה בפותחן בקבוקים וסכין לפתיחת חבילות. הצמיד עשוי מפלדת אל-חלד 17-4 חזקה ועמידה, וניתן לקבל אותו בגוון כסוף מבריק או בצבע שחור-מט. בצדו הפנימי של הצמיד חרוטים תיאורי הכלים ומידות המפתחות (חלקן אינצ'יות וחלקן מילימטריות), באופן שמאפשר למצוא בקלות את הכלי הדרוש לצורך ביצוע המלאכה. ניתן כמובן להפריד את החוליות באמצעות מברג – להשמיט או להוסיף חוליות בהתאם לצורך. את צמיד הכלים של Leatherman ניתן להשיג גם בשילוב שעון יד בגוון תואם שנקרא Tread QM1.

leatherman-tread-links

חברת Leatherman תחל בקרוב לשווק את ה- Treadבעולם, ולישראל הוא צפוי להגיע רק לקראת אוגוסט השנה. מחירו של צמיד הכלים הזה בהחלט לא זול; 995 שקלים תידרשו לשלם עבורו בגרסה הכסופה (1,295 שקלים לצמיד המושחם), ו-2,990 שקלים עבור גרסת שעון המחוגים הממותג של Leatherman בצבע הכסוף (3,590 שקלים לשעון השחור).

leatherman-tread-QM1