ציוד רכיבה
 
:עקבו אחרינו ב

מחשב רכיבה מבוסס GPS מבית LEZYNE

חברת אבזרי האופניים LEZYNE החלה בשיווק מחשבוני דרך. ה-MINI GPS הוא הדגם הראשון בסדרה שמגיע לישראל

מערכת בייקס
תמונות: יצרן

 

היום ברור ליצרני אביזרי האופניים שרוכבי אופניים הם סוג של "חיה חברתית". אנו חיים בעידן בו חובבי רכיבה משתפים מידע על הרכיבות ברשתות חברתיות, מתממשקים למכשירי סלולר ומחשבים, ומתחרים אחד בשני ללא כל מגע - ראה ערך אפליקציית STRAVA. חובבן רכיבה מעודכן לא יסתפק במחשבון דרך פשוט עם חיישנים; הוא יחפש מחשב דרך אחד שיציג את כל המידע הדרוש ברכיבה (מהירות, מרחק, זמן, דופק, הספק וכו') ותוך כדי שימוש ב-GPS ובטכנולוגיה אלחוטית.

חברת האבזרים LEZYNE השיקה בחודש מרץ האחרון מבחר מחשבוני דרך לאופניים. הדגש בעיצוב המכשירים החדשים הוא על משקל נמוך, מראה קומפקטי ונוחות בהתממשקות עם מכשירי סלולר ומחשבים. את נתוני הרכיבות מאפשרת חברת LEZYNE להציג במחשב או בסלולר בעזרת קישור להורדת אפליקציה באתר החברה. מכשירי החברה מתממשקים גם לאתרי צד שלישי כגון STRAVA או TRAININGPEAKS.

ה-MINI GPS הוא הסנונית הראשונה מבין מחשבי הדרך שמייבאת לישראל חברת סי.טי.סי, יבואנית חברת LEZYNE. על פי LEZYNE, ה-MINI GPS הוא מחשב הדרך המבוסס GPS הקטן ביותר בעולם ומשקלו רק 29 גרמים. להפעלת ה-MINI GPS אין צורך בחיישנים חיצוניים (למהירות ומרחק), הוא נטען בעזרת מחבר ,USB ומספיק לעד 10 שעות פעילות. ה-MINI GPS מציג גם את נתוני הטמפרטורה החיצונית, גובה המסלול, וזיכרון המכשיר מאפשר לשמור מידע על 100 שעות הרכיבה האחרונות.
מחיר ה-MINI GPS הוא 695 שקלים. את ה-MINI GPS ניתן להשיג ברשת חנויות "TREK ישראל" ובחנויות אופניים נוספות.