חדשות וכתבות
 
:עקבו אחרינו ב

SHIMANO משדרגת את סדרת ה-ACERA

בשורה לרוכשי אופני ההרים הבסיסיים: מעתה קבוצת חלקי ה-ACERA משודרגת ומותאמת יותר לתנאי שטח

אם עד כה מי שרכש אופני הרים בסיסיים נאלץ להסתפק בחלקי הינע שבבסיסם אינם מיועדים לרכיבה בשטח, מעתה מציעה SHIMANO היפנית קבוצת חלקי הינע זולה אך ממוקדת לרכיבה שטח. קבוצת חלקי ה-ACERA של שימאנו נפוצה בעיקר באופני הרים ואופני כלאיים (היברידים) בטווח המחירים של 2,000 עד 4,000 שקלים. היא הציעה בעבר 24 הילוכים אך שודרגה בשנה שעברה ל-27 הילוכים. עתה ממשיכה SHIMANO את עדכון הקבוצה בטכנולוגיה הזולגת מטה מקבוצות ההילוכים היקרות יותר בתחום ההרים (DEORE ו-SLX). סדרת ה-ACERA החדשה מציעה עתה עמידות גבוה יותר לחלודה ולעבודה בתנאים קשים.

shimano acera

מעביר אחורי חדש - מעביר ה-ACERA האחורי זכה לעיצוב שמזכיר את זה של המעבירים מסדרות ה-DEORE/SLX ומשלב בתוכו את טכנולוגיית ה-SHADOW כשהוא מעוצב בפרופיל צר יותר, עמיד יותר בפני זעזועים בשטח ואף מתנגד לצליפות שרשרת בשלדה ברכיבה בשטח.

קראנק חדש - זרועות הארכובה וגלגלי השיניים הקדמיים זוכים לעיצוב מחודש ונאה יותר. גלגלי השיניים עודכנו כך שיתאימו גם לגלגלים גדולים (40/30/22 שיניים) בזכות יחסי העברה קלים וקרובים יותר. קיימות גם גרסאות המיועדות לאופניי עיר/תיור עם 44/32/22 או 48/36/26 שיניים בהתאמה.

מעביר קדמי חדש - המעביר הקדמי החדש בקבוצה מותאם ליחסי ההעברה החדשים ומציע עיצוב קומפקטי מבעבר. בזכות ממדי המעביר שהצטמקו, גדל מרווח הצמיג לטובת ההתאמה לעבודה עם גלגלים גדולים יותר בקוטרם, כגון גלגלי 29 אינצ'ים.

ידיות בלם והילוכים משלבות חדשות - ידיות הבלם החדשות מעוצבות לבלימה עם שתי אצבעות. אל ידיות הבלם משולבות ידיות הילוכים חדשות עם תצוגה אופטית שמטרתה לסייע לרוכבים מתחילים לזהות באיזה הילוך הם נמצאים בכל רגע נתון.