חדשות וכתבות
 
:עקבו אחרינו ב

גם SPECIALIZED תציע אופניים בהתאמה אישית

פרויקט ה-S BUILD יאפשר ללקוחות החברה להזמין את דגמי ה-S WORKS במפרט אישי בשילוב צביעה ייחודית

כתשובה ללחץ מסוכני מכירות וחנויות אופניים בארה"ב, החלה חברת SPECIALIZED להציע 7 דגמי שטח מגרסאות ה-S WORKS במגוון מפרטים להתאמה אישית ובמספר גוונים ייחודיים. מדובר בצעד שיווקי מתבקש לאור הצלחת ה-PROJECT ONE של חברת TREK המציע ללקוחות החברה מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב וצביעת האופניים – בהתאם לטעמו של הרוכב (כולל אפשרות להטביע את שם הרוכב על השלדה).
בחברת SPECIALIZED מדובר בשלב הזה בפרויקט צנוע יותר המאפשר לבחור בין מספר עיצובים קיימים ב-7 דגמי שטח: EPIC, STUMPJUMPER HT, STUMPJUMPER FSR, FATE, CAMBER, ENDURO ו-DEMO 8 - כולם כמובן מסדרת ה-S WORKS היוקרתית.
על פי שיטת המכירה של ה-S BUILD, מספקת החברה לחנויות את השלדה ואת חלקי הקוקפיט שבוחר הלקוח, ומאפשרת למעשה לבנות את האופניים עם חלקי הינע וגלגלים שאינם נושאים את הלוגו SPECIALIZED. בשלב זה SPECIALIZED אינה מחייבת את לקוחותיה במחיר גבוה יותר מזה של אופני S WORKS בצביעה סטנדרטית – וזו הדרך שלה להתחרות ב-TREK. מעבר לעניין התדמית והערך השיווקי של שיטת ה-S BUILD, טוענת חברת SPECIALIZED כי השירות החדש מאפשר לה לספק את השלדות ללקוחות בתוך כ-3 ימים, דבר המקצר את זמן שאותו נדרש לקוח S WORKS להמתין להגעת אופניים שלמים. בעוד שבמכירת אופניים שלמים תלויה החברה בספקי חלקים שונים, כאן החברה אחראית בעיקר על בניית השלדה והשילוח שלה אל חנות היעד.
את דגמי ה-S BUILD ניתן כרגע לרכוש רק בחלק מהחנויות בצפון אמריקה, אולם סביר להניח שבמידה ויהיה ביקוש מצד לקוחות נוספים ברחבי העולם התוכנית תתרחב לשווקים נוספים ואולי אף תרחיב את האפשרויות לעיצוב אישי כמו שמציעה המתחרה הוותיקה.

specialized s build