חדשות וכתבות
 
:עקבו אחרינו ב

אופני שבילים חדשים ל-CANNONDALE

ה-HABIT החדשים של קנונדייל נכנסים ישירות אל קטגוריית ה-120 מ"מ הפופולרית כשהם מצוידים בגלגלי 27.5 ובתג מחיר אטרקטיבי. הכירו את הלהיט הבא של היצרנית האמריקנית ל-2016...

מערכת בייקס
תמונות: CANNONDALE


חברת CANNONDALE האמריקנית התפרסמה בזכות חדשנות, חשיבה מקורית, ובעיקר ייצור אופניים בעלי אופי ומראה ייחודי (ראו ערך משכך ה-LEFTY). העיצובים הייחודיים של החברה דורשים לא אחת תכנון וייצור של בולמי זעזועים מורכבים ויקרים – דבר שמשתקף כמובן במחירם הגבוה של האופניים. אחרי היעדרות ממושכת מקטגוריית אופני השבילים הפופולרית (שיכוך מלא, 120 מ"מ, גלגלי 27.5), מציגה קנונדייל את ה-HABIT - אופני שבילים שיכוך מלא שפונים בדיוק אל מרכז הקונצנזוס: עם גלגלים בקוטר 27.5 אינץ', מהלך מתלים של 120 מ"מ וגרסאות לנשים – מדובר בדגם שאמור להיות רב-המכר הבא של החברה.

CANNONDALE HABIT 2016 1
ה-HABIT יוצעו ב-3 גרסאות אלומיניום בסיסיות וב-5 גרסאות קרבון יקרות יותר. בעוד גרסאות הכניסה (6 ו-5) מצוידות במשככים סטנדרטיים לטובת תג מחיר תחרותי, ה-HABIT 4 (שלדת אלומיניום) ודגמי הקרבון, מצוידים במשכך קדמי מסוג LEFTY ובמשככים אחוריים סטנדרטיים מתוצרת ROCKSHOX. המתלה האחורי של שלדת ה-HABIT פשוט יחסית; הוא מוותר על צירים במפגש תומכות האופניים במשולש האחורי (בדומה לדגם ה-SCALPEL התחרותי), לטובת קשיחות צדית גבוהה משופרת ומשקל נמוך (כך לפחות טוענים מהנדסי קנונדייל).

גאומטריית השלדה של ה-HABIT ממוקמת בין זו של דגם הקרוס קאנטרי התחרותי החברה (SCALPEL), לבין דגמי האול-מאונטיין / שבילים האגרסיביים שלה (ה-JEKYLL וה-TRIGGER). מטרת המתכננים הייתה לייצר אופני שבילים שכיף לרכוב עליהם, יעילי דיווש, ויציבים בקטעי רכיבה טכניים, תוך שמירה על האופי הייחודי של מוצרי החברה.

CANNONDALE HABIT 2016
ב"ריסייקל", יבואנית CANNONDALE לישראל, צופים שדגמי ה-HABIT יגיעו לישראל כבר בחודש אוקטובר הקרוב. בשלב הראשון יגיע דגם ה-HABIT 6 הבסיסי עם תג מחיר תחרותי שצפוי לנוע סביב ה-8,000 שקלים, ובמקביל יגיעו גם דגמי הקרבון היקרים יותר (ה-3 וה-2, גרסת ה-1 לנשים וגרסת SPECIAL EDITION SE בצביעה ייחודית).

CANNONDALE HABIT