חדשות וכתבות
 
:עקבו אחרינו ב

האם FAT BIKE חשמליים הם הלהיט הבא?

היזמים שמאחורי ה-Storm eBike הצליחו לגייס 3.2 מיליון דולר תוך 10 ימים! מה גרם לאנשים להשתכנע ולהשקיע כל כך הרבה כסף במיזם הזה? התשובה פשוטה...

מה כל כך מיוחד ב-FAT BIKE חשמליים שבזכותו הצליחו היזמים לגייס 3.2 מיליון דולר תוך 10 ימים בלבד? התשובה היא תג מחיר נמוך במיוחד: פחות מ-600 דולר בארה"ב. את הסכום המדהים הזה הצליחו ה-Storm eBike לגייס דרך אתר גיוס ההמונים "אינדיגוגו" בתוך 10 ימים כאמור, זאת כאשר היעד הראשוני לגיוס עמד על 75 אלף דולר בלבד.

Storm eBike
הרעיון שמאחורי ה-Storm eBike הוא פשטות הנדסית ומכלולים עמידים. האופניים מצויידים במנוע חשמלי בהספק של 350 וואט, בסוללה נטענת, וכמו כל FAT BIKE - בצמיגים שמנמנים ואגרסיביים המאפשרים רכיבה נוחה על כמעט כל משטח וללא צורך בבולמי זעזועים. ה-Storm eBike שוקלים פחות מ-25 ק"ג, מגיעים למהירות מרבית של 32 קמ"ש עם טווח שנע בין 50 ל-80 ק"מ.
אין ספק שסיפור נוגע ללב על גולש גלים שנפצע בתאונה וחיפש כלי תחבורה לרכוב על החוף והוא זה שעיצב את ה-Storm eBike, יכול בהחלט לסייע בשיווק. כך גם ההבטחה של החברה לתרום אחוז ניכר מהכסף שגויס לעמותות שונות. אבל כששמים רגע את הציניות בצד, בשורה התחתונה אין ספק שמדובר בלהיט ודאי: FAT BIKE אופנתיים וחשמליים במחיר של אופני כניסה זה בוודאי משהו שיכול ללכת טוב לא רק חופי קליפורניה, אלא גם בשוק המקומי.