אביזרים
 
:עקבו אחרינו ב

מנעול פרסה חדש של BLACKBURN

חברת BLACKBURN מציעה מנעול פרסה חדש המיועד לקשירת אופניים בעיר. איך הוא קשור לאחד מבתי הכלא השמורים בארה"ב? לא תאמינו...

יצרנית אביזרי האופניים האמריקנית BLACKBURN החלה לשווק מנעול פרסה חדש בשם SAN QUENTIN. המנעול הייחודי מציע מערכת נעילה כפולה הנועלת למקום את שני צדי הפרסה באמצעות מנגנון מתוחכם - כזה שאמור על פי BLACKBURN למנוע פריצה בעזרת מפתח גנבים או מברג. המנעול מבוסס על פרסת פלדה המעוצבת בפרופיל משושה בקוטר של 18 מ"מ בעלת התנגדות גבוהה לחיתוך או לפריצה באמצעות הפעלת לחץ (עד 16 טונות לדברי היצרנית). מנעול ה-SAN QUENTIN מגיע עם שלושה מפתחות בחיתוך לייזר והיצרנית מבטיחה (בארה"ב) החזר כספי של עד 4,000 דולרים למי שאופניו ייגנבו כשהם נעולים עם המנעול לעמוד.
בין מגוון המוצרים ש-BLACKBURN מציעה, ניתן למצוא מגוון מנעולים המיועדים לרוכבי עיר. עד כמה שזה נשמע מוזר, את דגמי המנעולים שהיא משווקת, מכנה החברה על שמם של בתי סוהר מוכרים בארה"ב. דגם ה-SAN QUENTIN הוא הבכיר במנעולי הפרסה של החברה – כיאה לבית הכלא המפורסם בקליפורניה שעל שמו הוא נקרא. מחירו של המנעול עומד על 450 שקלים והוא מיובא לישראל על ידי רשת רוזן ומינץ.

 

sanquentinu-lock